Bezbolestná rázová vlna s diatermiou – estetické využitie

BEZBOLESTNÁ RÁZOVÁ VLNA S DIATERMIOU

ESTETICKÉ VYUŽITIE

Odstránenie celulitídy – boky, zadok, stehná, brucho, ramená

Miznutie celulitídy, krásna, hladká a tonizovaná pokožka, návrat kože k napnutému vzhľadu, obnova zdravia celej pokožky a prevencia vzniku celulitídy.

Biologický účinok ošetrenia – najharmonickejší a najpríjemnejší spôsob odstraňovania celulitídy bez invazívneho zákroku. Rozpustenie prebytočného tuku (prejavujúci sa navonok pomarančovou kožou), prekrvenia, a okysličenie postihnutej kože, podpora odplavenie tuku a spevnenie s vyhladením povrchu pokožky. Aktivácia mikro cirkulácie krvného a lymfatického systému, ktorá podporí odplavenie nahromadených toxínov a tuku. Po absolvovaní ošetrovacej kúry zostáva viditeľne pevnejšia a vyhladenejšia pokožka.

Odstránenie lokálneho tukového tkaniva – brucho, zadok, boky, stehná, kolená

Schudnutie v oblasti brucha, zadku, stehien a kolien. Vyhladenie pokožky, vytvarovanie a strata objemu tuku, spevnenie postavy.

Biologický účinok ošetrenia – rozpustenie a fyziologické odplavenie prebytočného tuku bez poškodenie tukových buniek, podpora krvného zásobenia pokožky ošetrovaného miesta a spevnenie pokožky mechanickou stimuláciou aktivity fibroblastov – buniek zodpovedných za tvorbu nového kolagénu a elastínu.

Spevnenie ochabnutej pokožky – vnútorná časť rúk, stehien, brucho

Spevnená, vypnutá, vyhladená a posilnená pokožka, návrat pružnosti s pevnosti podporou tvorby kolagénu a stimulácia tvorby kyseliny hyaluronovej prirodzenou cestou.

Biologický účinok ošetrenia – termický reparačný efekt rádio frekvenčnej stimulácie spolu s okamžitou výplňou pokožky pomocou transdermálnej vehikulácie postupne vypína a vyhladzuje pokožku v týchto problematických lokalitách. Ošetrenie vhodné pre mužov aj ženy, najmä po schudnutí, strate elasticity pokožky s pribúdajúcim vekom, na prevenciu starnutia.

Odstránenie strií – brucho, nohy, boky

Veľmi účinné odstránenie čerstvých strií po pôrode, rýchlom náraste váhy, eliminácia viditeľnosti starších strií, zvýšenie pružnosti spojivového tkaniva – podpora produkcie kolagénu

Biologický účinok ošetrenia – veľmi účinná metóda na elimináciu viditeľnosti až úplne odstránenie strií na rôznych častiach tela pomocou súčasného pôsobenia rázovej vlny a rádio frekvencie, vpravovaním špeciálne vyvinutého gélu Silhouette s výťažkami z rastlín.